Novinka

6 bodů do věrnostního systému

699 Kč s DPH

Chcete se dozvědět více o tomto produktu?

Volejte: +420 604 958 605

Do 14 dnů expedice do 14 pracovních dnů
ks
Výrobce: Allboards
Kód produktu: PK63

Popis

A-board,  křídový reklamní stojan, 78x44 cm

ODOLNÝ POVRCHtabule je vybavena černou křídovou popisovací plochou, vyrobenou z HDF desky s vysokou hustotou. Je velmi odolná a lze ní psát křídou a křídovými fixy. Tabule je na obou stranách výrobku, takže je oboustranná!

RÁM – odolný, s dlouhou životností a extrémně lehký. Je pokryta lakem, který poskytuje elegantní barvu při zachování přirozené struktury dřeva.

POUŽITÍ - tabule je vynikající reklamní a informační médium. Na opakovaně použitelném povrchu můžete snadno aktualizovat zprávy o menu nebo speciálních nabídkách. Můžete na něj také umístit pokyny, jak se dostat na místo konání.

UNIVERZALITA - reklamní stojan je žádaným prvkem vybavení restaurace, firmy, baru, kavárny, květinářství nebo zmrzlinárny. Lze jej snadno používat i doma, využít jak při samostatné práci, tak při kreativní hře s dětmi.

PŘIPRAVEN K POUŽITÍ - Použijte jej ihned po vybalení. Nemusíte nic kroutit, lepit ani spojovat! Součástí sady je i spojovací řetízek.

ROZMĚRY: celková šířka: 44 cm celková výška: 78 cm vnitřní rozměr: 65x38 cm šířka pásku: 3 cm tloušťka pásu: 1,8 cm výška nohou: 10 cm


 


Parametry

Rozměr
78x44 cm

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu