Flipchart - V kateogii flipcharty vám představujeme čtyři druhy našich flipchartů. Základní typy flipchartů jsou mobilní flipcharty a takzvané "trojnožky". Oba typy mjí dvě varianty kdy, vysunovací ramínka na připnutí popsaných papírů magnety, mají nebo nemají.
 
Kvalitu mobilního flipchartu určuje především robustnost, ta je důležítá, aby se vám při přesunu flipchart nekymácel a při psaní a prezentaci nekýval. Z tohoto důvodu mají naše mobilní flipcharty ocelovou základnu, plastové nenabízíme.
 
Trojnožky, tedy flipcharty a třech nohách, jsou za to stabilní vždy. Hůře se ovšem přenáší a pokud se chystáte váš flipchart přemisťovat mezi místnostmi nebo během akcí, raději zvolte mobilní verzi.

Povrch flipchartu je bílý magnetický - lze ho popisovat markery. Každý flipchart je vybaven speciálními háčky, které umožňují zavěsit listy papíru. Flipcharty mají také polici pro příslušenství.
Pokud hledáte tabuli v provedení, které jste v naší standardní nabídce nenašli, napište nám co přesně potřebujete. Umíme pro vás zařídit tabule na míru i grafickou úpravu podle vaší specifikace a připravíme vám nezávaznou nabídku.

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 608 615 948

Horká linka je otevřená od

8:00 do 19:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu