Estetické a funkční skříňky na klíče

Skříňky na klíče jsou to malé krabičky, které se může zavěsit na zeď. Používají se pro skladování a uspořádaní klíčů a jiných drobností, hodí se na mnoha místech.

Skříňka na klíče je užitečná zejména v kancelářských a školních prostorách, umožňuje oddělení a skladovaní klíčů. Díky tomu zaměstnanci nemusejí neustále nosit s sebou klíče a zaměstnavatel je nemusí mnohokrát duplikovat. To také zlepšuje kontrolu přístupu do místností, které by z různých důvodů měly zůstat uzavřené, když se nepoužívají.

Správně vybraná skříňka na klíče

Fit je klíč! Bez ohledu na to, zda potřebujete velkou skříňku na klíče nebo menší verzi – je důležité, aby zvolená varianta vyhovovala vašim specifickým potřebám. Malá skříňka na klíče je ideální pro budovy s malým počtem místností, jako je dům k pronájmu nebo byt. Při zvažování pořízení varianty pro firemní použití se vyplatí zohlednit počet klíčů k uschovávaní. Důležitý je také charakter místa, kde bude naše funkční dekorace zavěšena - kovová skříňka na klíče bude dobře fungovat v industriálních minimalistických interiérech. Retro skříňka na klíče vypadá nejlépe na stěnách v obývacích v nebo chodbách v venkovním nebo Boho stylu.

Skříňka na klíče u nás doma

Skříňka na klíče může být estetickou a zároveň užitečnou dekorací. Varianty dostupné na ALLboards se vyznačují stylovým skleněným povrchem, na který můžete psát fixy a připevňovat neodymové magnety. Díky velkému výběru vzorů a barev můžete snadno najít skříňku, která se hodí do jakéhokoli stylu interiéru. Uvnitř skříňky je 52 míst k uspořádání klíčů podle individuálních potřeb.

Najít tu správnou skříňku na klíče do předsíně nemusí být těžké - pokud si vážíte minimalismu a chcete jej podtrhnout vhodnými doplňky, podívejte se na skříňky s jednobarevnými dvířky. Jako skvělý kontrastní prvek v místností může sloužit černá skříňka na klíče nebo její bílá verze. V závislosti na odstínu stěny vyberte vhodnou dekoraci a experimentujte s výzdobou! Pokud preferujete barevné a dynamičtější vzory, určitě se podívejte na naše další nabídky.

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu