KIDSboards pro učení a zábavu

KIDSboards je řada produktů ALLboards určených pro mladší publikum. Zahrnuje především tabule pro děti a vhodné k nim příslušenství. Jedná se o vynikající učební pomůcky a zařízení rozvíjející představivost, kreativitu a motoriku. Dětské tabule mohou být použity jak pro učení, tak pro zábavu.

Oboustranná tabule pro děti je skvělým příkladem produktu, který podporuje mnohostranný rozvoj každého malého človíčka. Je vybavená dvěma plochami – magnetickou a křídovou. Na jedné straně můžete kreslit křídou a rozvíjet své umělecké schopností a na druhé straně ji můžete využít k získání dalších dovedností na příklad zapisováním složitých vět pomocí fixů, které lze snadno smazat, nebo k ní můžete připevňovat magnetická čísla a písmena.

Tabule pro dětí – přizpůsobené individuálním potřebám

Díky velkému množství variant můžete snadno najít produkt šitý na míru preferencím a potřebám Vašeho dítěte. Chcete-li podpořit rozvoj konkrétní schopnosti, vyplatí se zamyslet a vybrat variantu produktu, která je vyvíjení dané schopností dedikovaná. Tabule na kreslení pro děti potěší každého malého umělce. Vybrat si můžete jak křídovou, tak magnetickou verzi - obě Vám umožní vytvářet zajímavé, ale také snadno odstranitelné kresby. Při rozhodování je vhodné pamatovat na to, že dětská křídová tabule je kompatibilní pouze s křídou a křídovými fixy. Pokud však chcete produkt, který vám umožní používat fixy, podívejte se na magnetické tabule pro děti.

Pokud hledáte pro své dítě vhodný produkt na podporu výuky jazyků, psací dětská tabule může být zajímavým řešením. V tomto případě bude fungovat tabule s libovolně vybraným povrchem. Je však dobré se zamyslet nad vzhledem výrobku - méně typická forma, například magnetická tabule ve tvaru domečku, jistě zpříjemní vašemu dítěti chvíle strávené učením a spojováním slovíček do vět.

Dokonalá tabule do dětského pokoje

Vaše volby se mohou lišit v závislosti na tom, co Vás při nákupu motivuje. Pokud jsou pro Vás důležité estetické hodnoty, věnujte pozornost dekorativnějším variantám jako je korková nástěnka pro děti s motivem mapy světa nebo magnetická tabule pro děti z kolekce Forest Animals. První varianta, kromě toho, že je skvělou a užitečnou dekorací, může v těch nejmenších povzbudit přirozenou dětskou zvědavost, druhá poslouží jako estetická plocha pro přichycení různých kartiček s důležitými poznámkami či rozvrhů hodin. Tabule s magnety pro děti je také dobrým místem pro vytváření koláží a připevnění plakátů s obrázky oblíbených pohádkových postaviček. Ozdoby se snadno mění, což je jednoznačná výhoda, když předmět používá dítě.

Vhodně zvolená tabule pro dětí se stane nejen výbornou výukovou pomůckou a oblíbenou hračkou, ale také doplňkem, který interiéru dodává charakter. Při výběru tabuli s rámem, mějte na paměti, že dřevo má hřejivé vlastností a hliník je univerzální a zapadne do každého interiéru

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu