Magnetické skleněné tabule

Skleněné magnetické tabule jsou výjimečným výrobkem, který kombinuje funkčnost klasické magnetické tabule s moderním designem.

Naši zákazníci velmi často hledají bezrámové magnetické tabule k popisu křídovými i obyčejnými popisovači. Skleněné tabule jsou nejlepší odpověď.

Magnetické skleněné tabule jsou vhodným doplňkem do libovolného interiéru: od tradičních kancelářských místností až po sofistikované interiéry moderních kanceláří, apartmánů a rodinných domů.

Magnetická skleněná tabule své všestrannosti vděčí především designu – snadné tvarování povrchu umožňuje vytvořit téměř jakýkoliv tvar. Barva skleněné tabule je dána aplikací zvoleného barviva z palety na tepelně izolační plochu, umístěnou mezi sklem a laminátem. Zadní strana magnetické skleněné desky je vyrobena z feromagnetické vrstvy, která propůjčuje sklu jeho magnetické vlastnosti.

Vzhledem k vrstvené struktuře skleněné desky, je vhodné používat neodymové magnety, ty se vyznačují výrazně vyšší silou než standardní magnety, které se prodávají v kancelářských potřebách. Neodymové magnety neodporučujeme používat na standardní magnetické tabule.

Magnetický skleněný panel je vyroben z tvrzeného skla. Volba tohoto materiálu ovlivňuje nejen sílu samotné desky, ale především bezpečnost. Při pádu se sklo rozpadne na spoustu malých kusů, které budou na povrchu přidrženy u sebe speciální vrstvou.

Magnetická skleněná deska nemusí být pouze nudnou jednobarevnou plochou, na míru vám umožníme na vaši tabuli umístit libovolnou grafiku, která bude mít výrazný a jedinečný vzhled. Pro reprezentační prostory často dodáváme tabule s logem firem, které na skleněné tabuli vypadají přirozeně, na rozdíl od bílých tabulí. Na nich je nutné použít celoplošný polep, aby logo nevypadalo jako "nálepka". 

Stejně jako u tradičních popisovatelných magnetických tabulí se pro zapisování na skleněnou plochu používají popisovače smazatelné nebo křídové.

 

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu