3 body do věrnostního systému

ALLboards

399 Kč s DPH

Chcete se dozvědět více o tomto produktu?

Volejte: +420 604 958 605

Expedice do 48 hodin Doručení do 2-5 pracovních dnů
ks

Popis

  • Dvě tabule v jednom – kombinovaná tabule ALLboards spojuje dva typy povrchu: flísový a matné černý magnetický.  
  • Funkčnost a pohodlí – díky různým povrchům získává tabule funkčnost několika nástěnek. Textilní tabule umožňuje připevnit na ni špendlíky nebo připínáčky. Černá magnetická tabule umožňuje psát na ni křídovými fixy a křídou a pomocí magnetů zobrazovat důležité informace, poznámky nebo fotografie.
  • Vysoká kvalita – tabule je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů: flísu a černého magnetického plechu. Celek je uzavřen v elegantním dřevěném rámu v černé barvě, který zaručuje stabilitu celé konstrukce a odolnost proti poškození.
  • Moderní a praktická – kombinovaná tabule je nejen funkční, ale také elegantní. Dokonale se hodí do výzdoby bytu nebo kanceláře. Je to také skvělý doplněk do dětského pokoje.

 

2 v 1

Kombinovaná tabule ALLboards to hybridní nástěnka, která umožňuje používat dva různé povrchy současně. Jedním z nich je oblíbená textilní tabule. HDF deska, která je potažená flísovou látkou zajišťuje odolnost a elegantní vzhled tabule po velmi dlouhou dobu. Vhodné pro použití s připínáčky a špendlíky. Snadno na něj umístíte všechny informace, oznámení, fotografie a další věci, které jsou pro vás důležité.

Druhým použitým materiálem je černý matný magnetický plech. Má to mnoho výhod. Nejprve na něj můžete psát křídovými fixy a křídou. Tabuli očistěte papírem, vlhkým hadříkem nebo houbičkou. Za druhé, deska má magnetický povrch. Díky tomu na něj můžete připevnit magnety (klasické i neodymové) a další magnetické příslušenství.

 

Konstrukce nejvyšší kvality

Deska byla vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a s náležitou výrobní péčí. Textilní a magnetické části jsou zcela bezpečné a odolné proti poškození. Celá konstrukce je obklopená masivním dřevěným rámem, který zajišťuje stabilitu desky.

 

Funkční a elegantní

Kombinovaná tabule ALLboards má kromě funkčnosti magnetické a textilní nástěnky také moderní, elegantní design. Barva dokonale ladí s povrchovou úpravou interiéru. Tabule se perfektně hodí do dětského pokoje, ale i do dalších místností v domě. Užitečnou funkci bude plnit i v kanceláří, restauraci nebo hotelu.

 

Montáž

Tabule se montuje do zdi pomocí montážních kolíků, které jsou součástí sady. Lze jej zavěsit svisle i vodorovně.

 

Sada příslušenství zdarma

Tabule je dodávána s 6 x připínáčky, křídou, 2 x magnetem zdarma.

Parametry

Produktová řada
COMBI
Rozměr
60x40

Diskuse

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu