16 bodů do věrnostního systému

1 699 Kč s DPH

Chcete se dozvědět více o tomto produktu?

Volejte: +420 604 958 605

Expedice do 48 hodin Doručení do 2-5 pracovních dnů
ks
Výrobce: ALLboads
Kód produktu: TS96_40104

Popis

Skleněný obraz BĚLENÉ PRKNA 90x60 cm

  • Jedinečná dekorace – skleněný obraz s grafickým motivem o velikosti 60x40 cm poslouží jako dokonalá a netradiční dekorace ve Vašem pokoji.
  • Jedinečná funkčnost – obraz ALLboards má jedinečnou vlastnost: funguje také jako magnetická skleněná tabule. Na obraz můžete psát mazacími fixy a připínat k němu věci neodymovými magnety.
  • Realistický vzhled – díky unikátní výrobní technice má skleněná grafika mimořádně realistický vzhled a dokonale prezentuje každý nejmenší detail obrazu.
  • Vysoká kvalita – obraz je vyroben z vysoce kvalitního tvrzeného skla, odolného proti rozbití. Sklo je zcela bezpečné a velmi snadno se o něj denně pečuje.
  • Pro sebe i jako dárek – skleněný obraz se perfektně hodí do obývacího pokoje, kuchyně, chodby. Díky svému jedinečnému designu jej však lze zavěsit kamkoli. Skleněná tabule je také skvělým nápadem na dárek.

Jedinečná dekorace

Skleněný potisk s motivem BĚLENÉ PRKNA je netradiční a inovativní dekorací do vašeho pokoje. Dodá kouzlo každému interiéru a bude vypadat skvěle na stěně. Mezi výhody skleněných obrazů patří kromě moderního vzhledu také hladkost povrchu a jemný lesk, který dodává Vaše místnosti unikátní charakter.

Skleněný obraz se hodí všude: do obývacího pokoje, chodby, kuchyně, ložnice, dětského pokoje. Může být také použit k výzdobě pracoviště, kanceláře, čekárny restaurace, hotelu a jakéhokoli jiného místa!"

Unikátní funkčnost

Skleněný obraz je nejen krásnou dekorací, ale lze ji použít i jinými způsoby. Díky použité magnetické vrstvě má obraz stejnou funkci jako magnetická skleněná tabule! Můžete na něj psát mazacími fixy a používat neodymové magnety! Jedná se o unikátní funkce, které jsou k dispozici pouze u výrobce ALLboards. Pomocí magnetů a fixů můžete: připínat samolepicí papírky, poznámky, fotografie, zanechávat vzkazy, zapisovat si věci, které je třeba udělat, vytvářet nákupní seznamy, seznamy úkolů a další.

Realistický vzhled

Použití moderních výrobních metod vedlo k neuvěřitelné realističnosti prezentovaných obrazů. Barvy jsou syté a věrně reprodukované, na obrázku je vidět každý malý detail. Použitá technika a omezený kontakt grafiky s kyslíkem umožňují trvalou ochranu obrazu a zamezují vyblednutí barev. Obraz si zachovává svůj dokonalý vzhled po celá léta!

Vysoká kvalita

K výrobě obrazu bylo použito vysoce kvalitní tvrzené sklo o tloušťce 4 mm. Okraje skla jsou broušeny a rohy jsou seříznuty do přímého úhlu. Tím je zajištěna bezpečnost při každodenním používání. Díky skleněnému povrchu každodenní údržba tabule je snadná a příjemná.

Perfektní dárek

Skleněný obraz je skvělý nápad na dárek. Díky elegantnímu designu a doplňkovým funkcím magnetické tabule udělá radost každému obdarovanému!

Montáž

Tabule má úchyty pro snadné zavěšení. Zavěšená tabule vyčnívá ze zdi asi o 5 mm. K zavěšení tabule jsou zapotřebí hmoždinky s hlavou o průměru 7-8 mm. Menší velikost hlavy šroubu způsobí pád tabule, zatímco větší velikost hlavy se nevejde do otvoru reliéfního přívěsku.

Šroubky a hmoždinky nejsou součástí balení tabule – musíte si je koupit sami.

Poznámka! Pro magnetické skleněné tabule by se měly používat pouze vyhrazené neodymové magnety s odpovídající magnetickou silou. Starší magnety (černé) a malé (nízkopříkonové) neodymové magnety na skleněné magnetické tabuli nezůstávají. Na skleněné magnetické tabuli nezůstávají ani dekorativní (suvenýrové) magnety. Použití příliš silných neodymových magnetů (velkých) může tabuli poškodit. Při používání neodymových magnetů je třeba postupovat opatrně – nekontrolované přímé připojení neodymových magnetů může způsobit poškození pokožky. Neodymové magnety jsou díky svým fyzikálním vlastnostem křehké a mohou se při pádu magnetů zlomit nebo se k sobě nekontrolovatelně připojit.

Příslušenství zdarma

Sada s tabuli obsahuje: magnetickou látku + 5 neodymových magnetů 15 mm a 2 popisovače

Parametry

Rozměr
90x60

Diskuse

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu