3 body do věrnostního systému

319 Kč s DPH

Chcete se dozvědět více o tomto produktu?

Volejte: +420 604 958 605

Expedice do 48 hodin Doručení do 2-5 pracovních dnů
ks
Výrobce: ALLboads
Kód produktu: DK30x20_00108

Popis

Skleněné krájecí prkénko AZUROVÁ A ZLATÁ 30x20 cm kuchyňské prkénko ochranný panel, skleněný tác

 • Univerzální – skleněný panel má širokou škálu použití. Lze jej použít jako prkénko na krájení, ochranu sporáku, servírovací podnos, podložku na studené i teplé pokrmy nebo jako další pracovní plochu v kuchyni. 
 • Hygienické – ideálně hladké sklo zabraňuje vniknutí zbytků jídla a bakterií. Díky tomu je skleněné prkénko hygieničtější než dřevěné nebo plastová prkénka. Kromě toho je panel zcela bez zápachu a snadno omyvatelný. 
 • Bezpečné a odolné – prkénko je vyrobené z nejkvalitnějšího tvrzeného skla odolného proti poškrábání a poškození. Tvrzené sklo je také plně odolné vůči vysokým teplotám. 
 • Univerzální ochrana – skleněný panel můžete použít k ochraně všech typů sporáků a varných desek: keramických, elektrických a plynových. Krytý sporák poskytuje v kuchyni další pracovní prostor. 
 • Vysoká kvalita tisku – díky unikátní výrobní technice má skleněná grafika mimořádně realistický vzhled a dokonale zobrazuje každý nejmenší detail, který tvoří obraz.

 

Všestranné

Skleněný panel s grafikou má mnoho využití:

 • Prkénko na krájení – prkénko lze použít jako elegantní, hygienické prkénko.
 • Ochranný panel na sporák – Skleněný panel lze použít jako ochranu vašeho sporáku nebo varné desky. To prodlužuje jeho životnost a chrání jej před poškozením. 
 • Ochrana před nečistotami – skleněný panel můžete umístit na zeď za sporák, abyste zabránili nečistotám a postříkání.
 • Podnos na jídlo – skleněnou desku lze úspěšně použít jako tác na jídlo, studený talíř, podnos na svačinu.
 • Podložka pod horké/studene nádobí – díky teplotní odolnosti lze skleněné prkénko použít jako podložku na teplé i studené nádobí a hrnce.
 • Pracovní plocha navíc – po zakrytí sporáku skleněným panelem získáme další pracovní plochu v kuchyni.

 

Hygiena a čistota

Skleněný povrch zajišťuje nejvyšší úroveň hygieny v kuchyni. Díky hladkému povrchu se ve varné desce nemohou usazovat zbytky jídla, tekutiny ani bakterie. To je jednoznačná výhoda oproti deskám ze dřeva nebo plastu. Skleněný povrch je zcela bez zápachu a zabraňuje pronikání pachů. Sklo se navíc velmi snadno čistí a pomáhá udržovat jej čisté při každodenním používání.

Skleněný panel je vybavený gumovými nožičkami pro stabilitu a přilnavost k zemi. (POZNÁMKA: nožičky dostanete s prkénkem!).

   

Bezpečné a odolné

Skleněné prkénko je vyrobené z nejkvalitnějšího tvrzeného skla. Tvrzené sklo je odolné vůči nárazům nádobí, příborů nebo jiných nástrojů. Nejdůležitější vlastností je však jeho odolnost vůči vysokým teplotám. Díky tomu lze prkénko snadno použít jako podložku na horké hrnce, nádobí nebo talíře.

 

Tisk nejvyšší kvality

Použití moderních výrobních metod má za následek neuvěřitelnou realističnost prezentované grafiky. Barvy jsou syté a věrně reprodukované, na desce je vidět každý sebemenší detail. Použitá technika a nedostatečný přístup kyslíku k obrazu umožňuje trvalou ochranu před vyblednutím barev. Grafika si zachovává dokonalý vzhled po celá léta!

 

Prkénko je vyrobené z tvrzeného skla o tloušťce 4 mm.  Hrany skla jsou broušené a rohy zaoblené. Tím je zajištěna bezpečnost při každodenním používání. Díky skleněnému povrchu se deska velmi snadno udržuje v čistotě. 

 

Skleněná deska je výborný a univerzální nápad na dárek, který díky svému elegantnímu designu udělá radost každému obdarovanému!

 

Parametry

Rozměr
30x20

Diskuse

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu