11 bodů do věrnostního systému

ALLboards

1 199 Kč s DPH

Chcete se dozvědět více o tomto produktu?

Volejte: +420 604 958 605

Expedice do 48 hodin Doručení do 2-5 pracovních dnů
ks
Výrobce: ALLboards
Kód produktu: TS80x60W

Popis

Deska má upevnění umožňující snadné zavěšení svislé a horizontálně. Počet závěsů na zadní straně se může lišit podle typu a velikosti tabule.

Závěsná deska vyčnívá od stěny přibližně 5 mm.

Pro zavěšení desky na jinou stěnu, než je lepenka nebo sádrokarton - např. cihla, beton, Ytong - je nutné použít šrouby s kuželovou hlavou o průměru 7-8 mm a hmoždinky odpovídající velikostí. Menší velikost hlavy šroubu způsobí pád tabule, zatímco větší velikost hlavy nezapadne do otvoru držáku.

Pro zavěšení držáku na sádrokartonovou stěnu použijte speciální hmoždinky - přizpůsobené hmotnosti desky.

Hmoždinky a šrouby nejsou částí balení tabule.

Vrstva s barvou je pod sklem. To umožňuje psát křídovým a stíratelným fixem na skleněnou desku a udržovat je čisté bez rizika poškození barev. Technologie svařování PVC laminátů se sklem použitým pro výrobu umožňuje trvalou ochranu barevného pigmentu. Přístup kyslíku nezhoršuje barvu. Barva bude velmi sytá po mnoho let.

U skleněných magnetických tabulí by se měly používat pouze speciální neodýmové magnety s příslušným magnetickým výkonem. Klasické magnety (černé) a malé (nízkonapěťové) neodymové magnety na skleněných magnetických tabulích nedrží. Dekorativní (suvenýrní) magnety také ve většině případů na skleněné magnetické tabuli nedrží.

Použití příliš silných neodymových magnetů (velké) může způsobit poškození skla. Buďte opatrní při použití neodymových magnetů - nekontrolované, přímé připojení neodymových magnetů může způsobit poškození pokožky. Neodymové magnety jsou kvůli svým fyzikálním vlastnostem křehké a mohou se rozpadnout při pádu nebo nekontrolovaném spojení magnetů navzájem nebo s feromagnetickým materiálem.

 

Rádi bychom laskavě informovali, že v případě nákupu skleněných desek vyráběných podle individuálních pokynů pro zákazníky týkající se velikosti nebo barvy je vyloučeno právo odstoupit od smlouvy.

Parametry

Produktová řada
CLASSIC
Rozměr
80x60

Diskuse

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu