89 bodů do věrnostního systému

ALLboards

8 999 Kč s DPH

Chcete se dozvědět více o tomto produktu?

Volejte: +420 604 958 605

Expedice do 48 hodin Doručení do 2-5 pracovních dnů
ks
Výrobce: ALLboards
Kód produktu: TSO200X100

Popis

Magnetická tabule typu SUPERWHITE Premium


Skleněné magnetické tabule jsou mimořádným produktem, který kombinuje funkčnost klasické bílé magnetické tabule s moderním designem.

Tabule SUPERWHITE Premium je vyrobena ze speciálního čirého skla bez zeleného odstínu. Díky intenzivní bělosti skleněné tabule SUPERWHITE vyniknou na stěně, což rychle přitahuje pozornost těch, kteří jsou v místnosti. Premium bílé skleněné tabule jsou určeny pro domácí a kancelářské použití.

Díky kombinaci moderního stylingu, jednoduchosti a funkčnosti je tento produkt stále oblíbenější.

Na obrázku dole je vidět rozdíl mezi skly typu float, ze kterého je vyrobena naše řada standard a superwhite, ze které je tato řada, PREMIUM.

Rozdíl mezi skly standardní tabule a optiwhite premium

Optiwhite skleněné tabule jsou vyrobeny z vysoce kvalitního skla, na které můžete psát stíratelnými popisovači, permanentními popisovači i křídovými popisovači se 100% odolností proti oděru. Povrch lze vyčistit magnetickou houbičkou nebo hadříkem. Při použití permanentního popisovače doporučujeme použít prostředek na mytí skla.

Zadní část desky superwhite je vyztužena pozinkovanou železnou deskou, což jí dává magnetické vlastnosti a přímo přináší možnost uchycení obsahu pomocí speciálních magnetů.

Allboards skleněná magnetická tabule - bílá 180x120 - OPTIWHITE - skladba

 

Okraje skla jsou leštěné a rohy do pravého úhlu, což dává desce tenký vzhled.


U skleněných magnetických tabulí by se měly používat pouze speciální neodýmové magnety s příslušným magnetickým výkonem. Standardní magnety (černé). Dekorační magnety (pamětní), na skleněné magnetickou tabuli ve většině případů nedrží, možností je připevnit k nim malý neodymový magnet. Použití příliš silných neodymových magnetů (velkých) může způsobit poškození tabule.

Montáž:


Tabule má upevnění umožňující snadné zavěšení svisle i horizontálně. Zavěšená tabule vyčnívá ze stěny přibližně 5 mm.

Tabule o rozměrech větších než 120x90 cm jsou namontovány na speciálním kolejovém systému, který je součástí sady. Jedná se o podobné zařízení, které lze nalézt u závěsných skříní nebo kuchyňských sestav.

Pro zavěšení tabule na sádrokartonovou stěnu použijte speciální hmoždinky pro sádrokartonové stěny, které odpovídají hmotnosti tabule.

V případě zavěšení desky na jinou stěnu, než sádrokartonovou - tj. Cihla, beton, Ytong - musí být použity šrouby s kuželovou hlavou o průměru hlavy 7-8 mm. Menší velikost hlavy šroubu způsobí pád, zatímco větší velikost hlavy se nevejde do zavěšovacího otvoru.

Allboards skleněná magnetická tabule - bílá 180x120 - OPTIWHITE - šrouby

Rádi bychom laskavě informovali, že v případě nákupu skleněných desek vyráběných podle individuálních pokynů pro zákazníky týkající se velikosti nebo barvy je vyloučeno právo odstoupit od smlouvy.

Parametry

Produktová řada
PREMIUM
Rozměr
200x100

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu