6 bodů do věrnostního systému

ALLboards

699 Kč s DPH

Chcete se dozvědět více o tomto produktu?

Volejte: +420 604 958 605

Expedice do 48 hodin Doručení do 2-5 pracovních dnů
ks
Výrobce: ALLboards
Kód produktu: TS64_30016

Popis

Skleněná magnetická tabule- dekorativní obraz

  • Unikátní ozdoba - skleněný obrázek s grafickým motivem poslouží jako dokonalá ozdoba a netradiční dekorace ve vašem pokoji.
  • Unikátní funkčnost - obrázek Allboards má jedinečnou vlastnost: funguje také jako skleněná magnetická tabule. Na obrázek můžete psát křídovými popisovači a připevňovat k němu předměty pomocí neodymových magnetů.
  • Realistický vzhled - díky jedinečné produkční technice mají skleněné grafiky extrémně realistický vzhled a dokonale představují každý nejmenší detail, který tvoří obraz.
  • Vysoká kvalita - obraz je vyroben z vysoce kvalitního tvrzeného skla odolného proti rozbití. Sklo je zcela bezpečné a každý den se velmi snadno udržuje.
  • Pro sebe a jako dárek - skleněný obrázek se perfektně hodí do obývacího pokoje, kuchyně, haly. Díky svému jedinečnému vzoru jej však lze zavěsit kamkoli. Tato skleněná tabule je také skvělý nápad na dárek.

Unikátní ozdoba

Skleněná magnetická tabule- dekorativní obraz je netradiční a inovativní dekorace do místnosti.

Dodá kouzlo každému interiéru a bude vypadat skvěle na zdi.

Mezi výhody skleněných obrazů patří kromě jejich futuristického vzhledu také hladkost povrchu a jemný lesk, který dává charakter vyzdobeného pokoje.

Skleněný obraz se hodí všude: obývací pokoj, hala, chodba, kuchyň, ložnice, dětský pokoj. Můžete jej také použít k výzdobě vašeho pracoviště, firmy, restaurace, hotelu a kdekoli jinde!

Unikátní funkčnost Skleněný obrázek je nejen krásnou dekorací, ale lze jej použít i jinými způsoby. Díky aplikované magnetické vrstvě má ​​obraz stejnou funkci jako deska z magnetického skla! Můžete na něj psát fixkami na suché mazání a používat neodymové magnety!

Jedná se o jedinečné funkce dostupné pouze od výrobce Allboards.

Pomocí magnetů můžete: připnout karty, poznámky, fotografie, zanechat zprávy, zapsat si věci, vytvořit nákupní seznam, vytvořit seznam úkolů a mnoho dalšího.

Realistický vzhled

Použití moderních výrobních metod vedlo k neuvěřitelnému realismu prezentovaných obrázků.

Barvy jsou syté a věrně reprodukované, obraz ukazuje každý nejmenší detail.

Použitá technika a nedostatečný přístup kyslíku k obrazu umožňuje trvalou ochranu grafiky a její ochranu před vyblednutím barev. Obraz si zachovává svůj dokonalý vzhled po celá léta!

Vysoká kvalita

K výrobě obrazu bylo použito tvrzené sklo o tloušťce 4 mm. Okraje skla jsou vybroušeny a rohy jsou vyříznuty v přímém úhlu. Tím je zajištěna bezpečnost při každodenním používání. Díky skleněnému povrchu je deska velmi snadno ošetřovatelná každý den.

Perfektní dárek

Skleněný obrázek je skvělý nápad na dárek. Díky svému elegantnímu vzhledu a dalším funkcím magnetické desky udělá radost všem!

Montáž

 

Tabule má spojovací prvky pro snadné zavěšení. Zavěšená deska vyčnívá ze stěny přibližně o 5 mm. K zavěšení opěradla jsou zapotřebí hmoždinky s hlavou o průměru 7-8 mm. Menší velikost hlavy šroubu způsobí, že deska spadne dolů, zatímco větší velikost hlavy šroubu se nevejde do otvoru vyraženého přívěsku.

Montážní materiál není součástí tabule - musíte si je koupit sami.

 Pozor!!

Na skleněné magnetické desky by se měly používat pouze speciální neodymové magnety s odpovídající magnetickou silou.

Starší magnety (černé) a malé (nízkoenergetické) neodymové magnety, ozdobné (upomínkové) magnety, se na tabuli neudrží.

Použití příliš silných (velkých) magnetů z neodymu může desku poškodit.

Při použití neodymových magnetů buďte opatrní - nekontrolované přímé připojení neodymových magnetů může poškodit pokožku. Díky svým fyzikálním vlastnostem jsou neodymové magnety křehké a při pádu nebo nekontrolovaném spojování magnetů se mohou zlomit.

Parametry

Rozměr
60x40

Diskuse

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu