6 bodů do věrnostního systému

699 Kč s DPH

Chcete se dozvědět více o tomto produktu?

Volejte: +420 604 958 605

Expedice do 48 hodin Doručení do 2-5 pracovních dnů
ks
Kód produktu: HC52x30_00002

Popis

Všestranná - skleněná deska 2 KS 30x52 cm, která má mnoho využití. 

Může být použita jako:

  • prkénko
  • ochrana sporáku
  • servírovací podnos
  • podložka na teplé a studené pokrmy
  • nebo jako další pracovní plocha v kuchyni.

Hygienické sklo zabraňuje vniknutí zbytků potravin a bakterií.

NENÍ VHODNÉ DO MYČKY NÁDOBÍ A ZA VARNOU DESKU PŘI VAŘENÍ. DESKY VHODNÉ JAKO OCHRANU PŘI VAŘENÍ NALEZNETE ZDE

Díky tomu je skleněná deska hygieničtější než dřevěné nebo plastové desky.

Deska je navíc zcela bez zápachu a snadno se umývá.

Bezpečné a odolné - deska je vyrobena z nejkvalitnějšího tvrzeného skla odolného proti poškrábání a poškození. Tvrzené sklo je také plně odolné vůči vysokým teplotám.

Univerzální ochrana - skleněnou desku můžete použít k ochraně všech typů sporáků a varných desek: keramických, elektrických i plynových.

Krytý sporák poskytuje kuchyni další prostor.

Vysoká kvalita tisku - díky jedinečné produkční technice má skleněná grafika extrémně realistický vzhled a dokonale prezentuje každý nejmenší detail, který tvoří obraz.

Univerzální Skleněná krycí deska s grafikou má mnoho využití: prkénko - prkénko lze použít jako dvě elegantní, hygienické prkénka ochranná deska varné desky - skleněnou desku lze použít k ochraně kamen nebo varné desky. To prodlužuje jeho životnost a chrání jej před poškozením ochrana proti nečistotám - varnou desku můžete umístit na zeď za kamna, abyste zabránili nečistotám a postříkání podnos na jídlo - skleněný talíř lze úspěšně použít jako podnos na jídlo, studený talíř, podnos na občerstvení podložka pod nádobí - díky své teplotní odolnosti lze talíř použít jako podložku pro teplé i studené nádobí a hrnce další pracovní plocha - po zakrytí sporáku skleněnou maskovací deskou získáme v kuchyni další pracovní plochu

Sada obsahuje: dvě desky 52 x 30 cm (celková velikost 60 x 52 cm)

Deska je vybavena gumovými podložkami (zobrazenými na fotografii u produktu),  zajišťujícími stabilitu a přilnavost k povrchu. (POZNÁMKA: podložky jsou součástí balení!)

Bezpečné a odolné Deska je vyrobena z nejkvalitnějšího tvrzeného skla. Tvrzené sklo je odolné proti nárazu na nádobí, poškrábání příbory nebo jinými nástroji. Nejdůležitější vlastností je však odolnost vůči vysokým teplotám. Díky tomu lze desku snadno použít jako podložku pro horké hrnce, nádobí nebo talíře.

Celková hmotnost produktu je 4 kg

Diskuse

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu