25 bodů do věrnostního systému

ALLboards

2 599 Kč s DPH

Chcete se dozvědět více o tomto produktu?

Volejte: +420 604 958 605

Expedice do 48 hodin Doručení do 2-5 pracovních dnů
ks
Výrobce: ALLboards
Kód produktu: EW04

Popis

Dřevěný stojan 220 cm - barva palisandr

  • PEVNÝ A ODOLNÝ – stojan je vyroben z masivního bukového dřeva, což zajišťuje stabilitu a odolnost proti poškození. Konstrukci upevňuje přiložená podstava, která poskytuje další podporu.
  • JEDNODUCHÝ MECHANISMUS – stojan je plně nastavitelný. Rám lze prodloužit až do výšky 220 cm, čímž se výrazně zvětší užitná plocha. Výrobek lze snadno rozložit a složit, což usnadňuje skladování.
  • FUNKČNOST – hodí se pro práci jak v studiu, tak i v plenéru, ale také pro kancelářskou práci. Je to nejen vynikající doplněk pro malíře a kreslíře. Stojan může úspěšně fungovat jako podpora pro různé typy užitkových a dekorativních tabuli.
  • PŘIPRAVENO K POUŽITÍ – dřevěný stojan je připraven k použití ihned po vybalení z krabice. Všechny komponenty jsou namontovány a smontovány z výroby, aby se zabránilo časově náročné ruční práci.

 

Rozměry stojanu:

  • Výška: 160-220 cm (max. ve vysunutém stavu).
  • Šířka: 45 cm
  • Hloubka: 60 cm

 

ROBUSTNÍ A PRAKTICKÝ

Stojan z bukového dřeva je stabilní a robustní řešení, které usnadňuje práci a prezentaci důležitých informací atraktivním a poutavým způsobem. Výrobek je vybaven dřevěnou podstavou, díky které je ještě stabilnější. Pomocí výškového nastavení jej snadno přizpůsobíte vlastním potřebám.

 

VŠESTRANNÝ A FUNKČNÍ

Dřevěný stojan dobře funguje jako nástroj pro vystavení nejen obrazů, ale také různých druhů tabulí – křídové, magnetické, korkové nebo textilní. Jeho použitím k tomuto účelu můžete vytvořit stylový a funkční doplněk do každého prostoru. Je ideální volbou pro kanceláře, obývací pokoj doma, kavárnu, restauraci, svatební síň a jakékoli jiné místo, kde jsou důležité informace. Výrobek se snadno přenáší, takže pro něj snadno najdete místo v jakékoli místnosti.

 

Diskuse

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu