21 bodů do věrnostního systému

2 149 Kč s DPH

Chcete se dozvědět více o tomto produktu?

Volejte: +420 604 958 605

Expedice do 48 hodin Doručení do 2-5 pracovních dnů
ks
Kód produktu: SC96WB

Popis

Informační vitrína s bílou magnetickou tabulí 90x60 cm v hliníkovém rámu

Bezpečnostní informace 

Vitrína Allboards byla navržena pro uživatele, kteří oceňují bezpečnost prezentovaných informací. Pokud chcete zobrazovat reklamy, informace nebo fotografie, které jsou pro vás důležité, vitrína je ochrání před poškozením a neoprávněnými uživateli. Vitrína by měla být používána uvnitř. Dveře skříně jsou vyrobeny z odolného akrylového skla, běžně známého jako plexisklo. K zavření byl použit imbusový zámek, takže se nemusíte obávat ztráty klíčů. Vše, co potřebujete, je univerzální šestihranný klíč obsažený v sadě. Vnitřek vitríny je vyroben z magnetického suchého mazacího povrchu. Bílý povrch zajišťuje odolnost a elegantní vzhled tabule po velmi dlouhou dobu. Vhodné pro použití s ​​magnety a fixy pro suché mazání. Můžete do něj snadno umístit všechny informace, oznámení, fotografie a další věci, které jsou pro vás důležité. Pevný hliníkový rám poskytuje vitríně dlouhodobou životnost. Moderní vzhled vitríny je výsledkem použití stříbrného zaobleného rámu a akrylového vnějšího povrchu. Během přepravy je pokryta ochrannou fólií, která chrání před poškrábáním povrchu.

Zabezpečení - díky pevnému uzávěru z akrylového skla, zůstávají vaše reklamy chráněny před poškozením a neoprávněnými uživateli.

Vysoce kvalitní povrch - srdcem vitríny je bílá magnetická deska, která umožňuje snadno připnout dokumenty pomocí magnetů. Kromě toho na něj můžete psát pomocí popisovačů vhodných pro suché mazání. Rám vitríny je vyroben z odolného hliníku ve stříbrné barvě.

Moderní design - díky estetickému designu vypadá vitrína skvěle ve školách, kancelářských budovách, bytových domech, úředních budovách a budovách státní správy.

Jednoduchá montáž - v rozích vitríny jsou otvory, díky nimž můžete desku připevnit na požadovaný povrch, například na betonovou, dřevěnou nebo sádrovou zeď. Další výhodou je možnost montáže vitríny svisle i vodorovně.


Parametry

Rozměr
90x60

Diskuse

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu