61 bodů do věrnostního systému

ALLboards

6 199 Kč s DPH

Chcete se dozvědět více o tomto produktu?

Volejte: +420 604 958 605

Na objednávku expedice do 30 dnů
ks
Výrobce: ALLboards
Kód produktu: P41020

Popis

Bílá magnetická popisovací keramická tabule, v hliníkovém rámu, o rozměru 200x100 cm, s matným povrchem vhodným pro projektor.

Tabuli charakterizuje výjimečně houževnatý povrch, který skvěle vzdoruje škrábancům a jiným poškozením povrchu.

Skvěle se hodí do náročnějších podmínek, jako jsou vizualizace systému řízení ve výrobních závodech, kde se na tabuli často lepí, požívají se magnety a velmi často se maže.

Matný povrch zabraňuje odrazům ovlivňujícím čitelnost prezentace při zobrazení obrázku. Během prezentace na ni navíc můžete volně psát, například „označením“ zobrazených prvků popisovačem pro suché mazání, aniž byste museli používat speciální laserové ukazovátko.

Zadní strana desky je vyztužena pozinkovaným plechem, aby byla zajištěna ještě větší stabilita, ochrana proti vlhkosti a ohnutí. Vybavením místnosti naším produktem se vyhnete dvojím nákladům, kterými by nepochybně byl nákup samostatné magnetické tabule a projekčního plátna.

Jejich mimořádně hladký povrch umožňuje velmi snadné odstraňování  šmouh a nečistot.

Nejvyšší kvalita zpracování keramického povrchu je potvrzena odpovídajícími certifikáty, které uvádíme níže. Všechny tabule tohoto typu mají magnetický, stíratelný povrch za jehož kvalitu ručíme 25-ti letou zárukou.

(Smaltování je velmi odolná a trvanlivá povrchová úprava využívána například v potravinářství pro vysokou odolnost vůči agresivní chemii i vysokým teplotám)

Keramické tabule rámujeme do profilů z anodovaného hliníku, přikládáme poličku na příslušenství i součástky pro montáž. Tabule je možné pověsit jak svisle, tak i vodorovně.

(Anodování  je ochrana před oxidací takže vám rám nezešedne) 

Hmotnost 9 kg

Parametry

Barva rámu
Stříbrná
Produktová řada
PROJECTION
Rozměr
200x100

Diskuse

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu