3 body do věrnostního systému

ALLboards

349 Kč s DPH

Chcete se dozvědět více o tomto produktu?

Volejte: +420 604 958 605

Expedice do 48 hodin Doručení do 2-5 pracovních dnů
ks

Popis

Korková a magnetická tabule 60x40 cm COMBI dřevěný rám + PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

  • Dvě tabule v jedné – kombinovaná nástěnka ALLboards spojuje dva typy tabuli: korkovou a bílou magnetickou.  
  • Funkčnost a pohodlí – díky různým povrchům získává tabule funkčnost několika tabulí. Korková nástěnka umožňuje připevnit na ni špendlíky nebo připínáčky. Bílá magnetická tabule umožňuje psát na ni fixy a pomocí magnetů zobrazovat důležité informace, poznámky nebo fotografie.
  • Vysoká kvalita – tabule je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů: barevný korek a plně magnetický, bílý laminovaný plech.
  • RÁM – celek je uzavřen v elegantním dřevěném lakovaném rámu. To zaručuje stabilitu celé konstrukce a odolnost proti poškození.
  • Módní a praktické – kombinovaná tabule je nejen funkční, ale také elegantní. Dokonale se hodí k výzdobě bytu nebo kanceláře. Je to také skvělý nápad do dětského pokoje. 

  

2 v 1

Kombinovaná tabule ALLboards je to hybridní nástěnka, která umožňuje používat dva různé povrchy současně. Jednou z nich je oblíbená korková deska. Samoopravný portugalský korek zajišťuje odolnost a elegantní vzhled tabule po velmi dlouhou dobu. Je vhodný pro použití se špendlíky a připínáčky. Snadno na něj umístíte všechny informace, oznámení, fotografie a další věci, které jsou pro vás důležité. 

  

Druhá část tabule je vyrobená z bílého lakovaného plechu. Má to mnoho výhod. Plech je pokryt vrstvou laku, která dodává desce bílou barvu a hladký a lesklý povrch. Díky použití vhodného laku lze desky otřít do sucha pomocí přiložené houbičky nebo papírové utěrky. Na desku můžeme připevnit všechny druhy magnetů: neodymové, turistické, klasické, dekorativní. Je také ideální pro použití s magnetickými rámy a dalším magnetickým příslušenstvím. 

  

Konstrukce nejvyšší kvality

Tabule byla vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a s náležitou výrobní péčí. Korkové a magnetické části jsou zcela bezpečné a odolné proti poškození. Celá konstrukce je zakončena pevným lakovaným rámem, který zajišťuje stabilitu desky.

  

Funkční a elegantní

Kombinovaná deska ALLboards má kromě funkčnosti magnetické a korkové desky také moderní, elegantní design. Deska  dokonale zapadá do designu interiéru. Deska se skvěle hodí do dětského pokoje, ale i do ostatních místností v domě. Užitečnou funkci bude plnit i ve firmě, provozovně, restauraci nebo hotelu. 

 

Montáž

Deska je namontována do zdi pomocí hřebíků a montážních závěsů, které jsou součástí sady. Lze jej zavěsit svisle i vodorovně.

 

Sada obsahuje ZDARMA:

  • 4 x připínáčky,
  • 2 x magnet,
  • Popisovač.

 

Parametry

Rozměr
60x40

Diskuse

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu