5 bodů do věrnostního systému

ALLboards

599 Kč s DPH

Chcete se dozvědět více o tomto produktu?

Volejte: +420 604 958 605

Expedice do 48 hodin Doručení do 2-5 pracovních dnů
ks
Výrobce: ALLboards
Kód produktu: CO96KBM_BK

Popis

  • VŠESTRANNOST – Tabule 3 v 1 COMBI je kombinací tří různých povrchů v jedné tabuli: naše nástěnka má bílí magnetický, korkový a černý magnetický povrch.  
  • RÁM – pevný rám zajišťuje stabilitu a odolnost a elegantní černá barva se hodí do každého interiéru. Tabuli lze zavěsit svisle i vodorovně, v závislosti na vašich preferencích.
  • PRAKTICKÁ A STYLOVÁ – díky použití vysoce kvalitních materiálů je tabule COMBI nejen funkční, ale také elegantní. Skvěle se hodí do každého interiéru. 
  • Úžasný dárek – tabule bude fungovat jako dárek pro milovanou osobu.

 

3 v 1                                

Multifunkční tabule COMBI umožňuje plně využít tři různé povrchy současně, aniž byste museli kupovat několik nástěnek. Je to perfektní nástroj pro organizaci vašich každodenních činností. Na bílou, magnetickou část pište fixy, na černý magnetický povrch – křídou nebo křídovými fixy a pomocí špendlíku připevňujte poznámky na korkovou tabuli. Kromě toho až dva povrchy umožňují připevnit jakýkoli typ magnetů.

  

MULTIFUNKČNOST

Díky různým povrchům získává tabule funkčnost několika nástěnek. Ukládejte si poznámky, vytvářejte seznamy úkolů, přikládejte účtenky, připínejte fotografie a další.

  

UNIVERZÁLNÍ

Deska COMBI 3 v 1 je dokonalým doplňkem do každého prostoru. Zavěste si ji do ložnice nebo kuchyně a vytvořte si prostor pro zapisování nejdůležitějších informací nebo udržování pořádku ve věcech. Použijte jej v pokoji svých dětí, aby mohli vyjádřit svou kreativitu. Tabule COMBI se bude skvěle hodit do všech prostor, kde potřebujeme uspořádat informace: v hotelech, na recepcích, v restauracích, kancelářích, servisních prostorách, ale také ve školách nebo kancelářích.

  

Příslušenství zdarma

Tabule je dodávána se sadou: 4 x magnet, křída, fix, 8 připínáčků.

 

Parametry

Barva rámu
Černá
Produktová řada
COMBI
Rozměr
90x60

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu