ALLboards

99 Kč s DPH

Chcete se dozvědět více o tomto produktu?

Volejte: +420 604 958 605

Expedice do 48 hodin Doručení do 2-5 pracovních dnů
ks
Výrobce: ALLboards
Kód produktu: EWMINI01

Popis

PEVNÝ A ODOLNÝ – mini stojan je vyroben z vysoce kvalitního dřeva, které zajišťuje stabilitu a odolnost proti poškození.

KOMPAKTNÍ ROZMĚRY – dřevěný stojan miniaturní velikosti se vejde do každého prostoru, dokonce i s omezeným prostorem. Je to skvělý doplněk na stůl, pult nebo polici.  

JEDNODUCHÝ MECHANISMUS – produkt si můžete přizpůsobit vlastním potřebám! Snadno se skládá a rozkládá. Odnímatelný prvek rámu lze snadno kombinovat se zbytkem konstrukce, čímž se zvětší její užitná plocha.

FUNKČNOST – mini stojan je perfektní podporou při tvoření či malovaní v menších formátech. Můžete jej také použít v kombinaci s bílím magnetickým panelem ve velikosti ne větší než A4. To vám dává možnost poskytnout informace atraktivním způsobem, např. o nabídce dne nebo tipy pro účastníky jednotlivých akcí. 

 

Rozměry mini stojanu:

Výška: 32.5 cm

Šířka: 16 cm

Hloubka: 9 cm 

ROBUSTNÍ A PRAKTICKÝ

Mini stojan vyrobený ze dřeva se vyznačuje vysokou trvanlivostí a odolností proti poškození. Jeho nastavení lze snadno upravit podle vašich preferencí. Malá velikost produktu umožňuje jeho přemístění na různá místa a integraci do jakéhokoli prostoru. Je to skvělá volba pro lidi, kteří oceňují funkční řešení. Stojan můžete použít jak venku, tak v kanceláři, umělecké místnosti, doma nebo restauraci.

VŠESTRANNÉ A FUNKČNÍ

Mini stojan ze dřeva je atraktivním a funkčním doplňkem každé místnosti. Můžete jej úspěšně použít jako oporu pro malířské plátno při individuálních i skupinových výtvarných kurzech. Skvěle poslouží i jako stojan na různé předměty, jako jsou fotografie nebo výtisky. Perfektně se také hodí k magnetickým tabulím ve formátu ne větším než A4. Kombinace těchto dvou produktů umožňuje atraktivní formou prezentovat m.in. jídelní lístek restaurace nebo baru, informace o speciálních nabídkách nebo zprávy pro svatební hosty. Je to skvělý způsob, jak vytvořit jedinečnou dekoraci přizpůsobenou příležitosti nebo místu.

Diskuse

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu