4 body do věrnostního systému

499 Kč s DPH

Chcete se dozvědět více o tomto produktu?

Volejte: +420 604 958 605

Expedice do 48 hodin Doručení do 2-5 pracovních dnů
ks
Výrobce: Allboards
Kód produktu: TB75ECO

Popis

POVRCH - černý, křídový povrch je vyroben z HDF desky vysoké hustoty. Můžete na něj psát křídou a křídovými fixy. Je velmi odolný a snadno se čistí.

RÁM -SOLID FRAME – odolný, dřevěný a extrémně lehký. Byl pokryt černým lakem, který zvýrazňuje barvu a strukturu dřeva a kresbu kresby

ECO MODEL – klasická křídová tabule v nové verzi. Vyznačuje se jemnější strukturou, méně zatěžující životní prostředí

Tabule je vhodná k využiti v restauracích, kavárnách, hospodách a všude tam, kde potřebujete často a snadno prezentovat informace zákazníkům.

Na tabuli je možné psát klasickou křídou, kterou lze snadno a rychle omýt nebo křídovými popisovači, které na tabuli zůstávají déle.

Díky svému modernímu a elegantnímu vzhledu je tabule vhodným doplňkem pro domácí kancelář, kuchyň či obyvák.

Všude bude vypadat skvělé!

INSTALACE - lze jej připevnit na stěnu svisle nebo vodorovně pomocí montážních otvorů na zadní straně rámu. Díky tomu ji snadno vejdete do každého prostoru.

Tabule je pouze interiérová. Není vhodná na umístění ven.

Odolná a stylová 

Křídově černý povrch tabuli je uzavřen v elegantním dřevěném rámu pokrytém bezbarvým lakem. Konstrukce je odolná, stabilní a zároveň lehká. Díky kombinaci funkčních a estetických hodnot získáte stylový produkt, který bude podporovat Vší aktivitu v různých oblastech života.

Univerzální a praktická 

Tabule od ALLboards je univerzální. Snadno jej napasujete na vybrané místo. Bude se hodit všude tam, kde je potřeba organizovat a předávat informace. Můžete jej použít v kanceláři, baru nebo v domácím prostředí. Na veřejných místech, tabule Vám umožní informovat zákazníky o otevírací době nebo speciálních nabídkách. Doma jej využijte ke kreativnímu trávení času se svými blízkými.

Možnost vertikální i horizontální instalace

Namontujte desku svisle nebo vodorovně pomocí montážních otvorů na zadní straně rámu. Je to skvělá volba, zvláště pokud máte omezený prostor. Díky této možnosti jistě najdete místo na vybrané stěně.

Parametry

Rozměr
70x50

Diskuse

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu