10 bodů do věrnostního systému

1 099 Kč s DPH

Chcete se dozvědět více o tomto produktu?

Volejte: +420 604 958 605

Expedice do 48 hodin Doručení do 2-5 pracovních dnů
ks
Kód produktu: HMWHITE96D

Popis

DOMEČEK – Bílá magnetická tabule ve tvaru domečku, včetně příslušenství viz.foto

Funkční dekorace do dětského pokoje

  • Magnetický za sucha stíratelný povrch – tabule má bílý povrch, na který lze psát mazatelnými fixy a připevňovat poznámky pomocí klasických i nedýmových magnetů.
  • Funkčnost a pohodlí – vlastnosti povrchu se promítají do možnosti opakovaného použití tabuli. Na tabuli můžete vytvářet různé kresby a poznámky, které lze snadno otřít do sucha hadříkem nebo houbičkou.
  • Vysoká kvalita – tabule ve tvaru domečku je vyrobena z kvalitního magnetického plechu stíraného za sucha. Bílá tabule je uzavřena v elegantním dřevěném rámu. Díky tomu zůstává konstrukce stabilní a odolná proti poškození.
  • Moderní a praktická – bílá tabule ve tvaru domečku je nejen funkční, ale i elegantní. Skvěle se bude hodit do bytových i kancelářských zařízení. Bude také užitečnou dekorací v dětském pokoji. 

Na nejrůznější úkoly

Magnetická tabule ALLboards je vyrobena z bílého lakovaného plechu s magnetickými vlastnostmi. Díky tomu ji můžete využít mnoha způsoby – psaním, kreslením nebo připevňováním plakátů, kartiček s nákupními seznamy nebo fotografií na její povrch.

Ručně psané poznámky můžete vytvářet pomocí fixů určených na magnetické tabule. Všechny poznámky a kresby snadno vymažete – houbičkou nebo papírovou utěrkou. Plochu tabule lze s úspěchem využít i jako místo pro vystavení vašich oblíbených fotografií a plakátů s pohádkovými postavičkami. Vybrané dekorace na něj můžete připevnit pomocí klasických i neodýmových magnetů. Díky tomu můžete mít všechny inspirace na dosah ruky – ocení to především vaše dítě. Nebo jste byli nedávno na rodinné dovolené? Turistický magnet visící na magnetické tabuli DOMEČEK vám bude tuto skvělou dobu neustále připomínat. 

Pevná a odolná

 Magnetická tabule je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů. Všechny prvky jsou zcela bezpečné a odolné proti poškození. Konstrukce je uzavřena v pevném dřevěném rámu, který zajišťuje stabilitu.

 Montáž

Tabule ALLboards ve tvaru domečku se montuje na stěnu pomocí plíšků – závěsek přišroubovaných do rámu, které jsou součástí přiložené instalační sady. Dá se zavěsit jak svisle, tak vodorovně, což umožňuje s jeho pomocí vytvářet individuální aranžmá.

Elegantní dekorace

Není pouze funkční – vyznačuje se také moderním elegantním vzhledem a klasickou barvou. Díky tomu skvěle zapadne do každého interiéru. Dobře poslouží v dětském pokoji a dalších domácích místnostech. Bude také užitečnou dekorací ve firmě, provozovně, restauraci nebo hotelu. Spojte jej s dalšími deskami stejného tvaru a vytvořte na vybrané zdi efektní plot. Nikdo kolem takové ozdoby lhostejně neprojde! 

Parametry

Šířka
60 cm, 90 cm
Výška
60 cm, 90 cm
Rozměr
90x60

Diskuse

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu