ALLboards

299 Kč s DPH

Chcete se dozvědět více o tomto produktu?

Volejte: +420 604 958 605

Expedice do 48 hodin Doručení do 2-5 pracovních dnů
ks
Výrobce: ALLboards
Kód produktu: HWB34A

Popis

Magnetická bílá tabule 40x30 cm v hliníkovém rámu + PŘÍSUŠENSTVÍ

  • OBOUSTRANNÝ, HLADKÝ POVRCH – povrch tabuli ALLboards je vyroben z bílého lakovaného plechu, který zajišťuje dokonalou hladkost, snadné čištění a dlouhodobou životnost. Plech je umístěn na obou stranách výrobku. Získáte tak ještě více místa pro všechny své poznámky. Na tabuli můžete psát fixy stíratelnými za sucha a připevnit na ni všechny druhy magnetů. 
  • RÁM – vyrobený z hliníku chráněného proti korozi v elegantní šedé barvě. Zesílená konstrukce zajišťuje stabilitu konstrukce a odolnost proti poškození. 
  • APLIKACE – deska je ideální pro kancelářské i domácí použití. Je to vynikající vybavení pro moderní kancelářské a komerční zařízení. Funguje dobře i doma a v dětském pokoji. 
  • ZDARMA – spolu s deskou sada obsahuje: 2 x magnet a popisovač.

 

Spolehlivý povrch

Povrch tabuli ALLboards je vyroben z pevného a odolného plechu, díky čemuž deska získává magnetické vlastnosti. Plech je pokryt vrstvou laku, který mu dodává bílou barvu a hladkost. Desku lze otřít do sucha přiloženou houbou nebo papírovou utěrkou. Povrch je oboustranný, což vám poskytne ještě více prostoru pro všechny vaše poznámky. Můžeme na něj připevnit všechny druhy magnetů: neodymové, turistické, klasické, dekorativní. Je také ideální pro použití s magnetickými rámečky a dalším magnetickým příslušenstvím.

 

Odolný rám

Povrch desky je obklopen elegantním šedým hliníkovým rámem. Rám byl chráněn proti korozi v procesu eloxování. Eloxování je proces, při kterém se na povrchu kovu vytvoří vrstva oxidu hlinitého. Díky tomu je povrch rámu nejen chráněn proti korozi, ale také se stává hladkým a lesklým.

 

Snadná instalace

Abychom splnili očekávání našich zákazníků, přidáváme do montážní sady vysoce kvalitní oboustrannou pásku (ve 4 částech o rozměrech 2,5 x 2,5 cm). Jedná se o prvek, který umožňuje snadno přilepit desku ke zdi, a to jak svisle, tak vodorovně. Lepidlo je velmi odolné - díky tomu deska trvale přilne k vybranému místu a zůstane stabilní. Vezměte prosím na vědomí, že jakmile bude produkt nalepen, bude možné jej použít na jedné straně.

 

Použití

Magnetická bílá tabule má širokou škálu použití. Bude to vynikající vybavení do kanceláře, firmy, konferenční místnosti nebo školní místnosti. Usnadní vytváření poznámek a prezentaci informací a také vám umožní plánovat všechny aktivity. Deska je vhodná i pro domácí použití. Je to výborný plánovač, místo pro turistické magnety, tabule, kde se můžete naučit psát nebo kreslit. Můžete k němu připojit důležité informace, fotografie, obrázky, nákupní seznam nebo denní plán.

 

BEZPLATNĚ!

Sada obsahuje 2 x magnet a popisovač.  

 

Parametry

Barva rámu
Stříbrná
Rozměr
30x40

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu