ALLboards

299 Kč s DPH

Chcete se dozvědět více o tomto produktu?

Volejte: +420 604 958 605

Do 7 dnů expedice do 7 pracovních dnů
ks
Výrobce: ALLboards
Kód produktu: NFCHALK1006

Popis

Panely jsou dodávány s otvory!!! Pokud si přejete dodat panel bez otvorů, prosíme o uvedení této informace do textu k objednávce.

OBOUSTRANNÁ TABULE – bezrámová magnetická křídová tabule 100x6 cm je vybavena dvěma funkčními povrchy: matný, černý, magnetický, určený pro psaní křídou, a lesklý, bílý, magnetický, ideální pro psaní za sucha stíratelnými fixy. Díky tomuto řešení poskytuje produkt plnou svobodu při jeho efektivním použití v různých situacích.

MAGNETICKÁ – díky použitým komponentům je panel plně magnetický. Je to skvělé místo pro připevnění jakéhokoli typu magnetů: klasické, turistické, suvenýrové, neodymové.

BEZ RÁMU – výrobek má leštěné strany, s pravoúhlými rohy. To dává elegantní vzhled a usnadňuje integraci desky do interiéru. 

MNOHO MOŽNOSTÍ POUŽITI – oboustranný panel je stylový doplněk, který se hodí na mnoho míst. Lze jej použít v kanceláři, domácnosti, škole, restauraci nebo baru. Díky malým rozměrům pro něj najdete místo na každé stěně.

HOTOVÝ VÝROBEK – tabule má dva vyvrtané otvory o průměru 5 mm a kompletní montážní sadu, která obsahuje 2 x kolíky a 2 x černé krytky.

Výhody produktu:

  • Extrémně hladký stíratelný a magnetický povrch – můžete na něm vytvářet poznámky, které lze snadno setřít vlhkým hadříkem nebo houbičkou. Bezrámovou magnetickou tabuli 100x6 cm lze s úspěchem využít i jako místo pro pověšení fotografií nebo papírků s poznámkami – použijte klasické i neodymové magnety. Je to také skvělý prostor pro vystavení magnetů z vašich cest.
  • Lehký panel s vysokou tuhostí – výrobek váží pouze 0,5 kg! Snadno se přenáší a sestavuje sami. Zavěsíme na špendlíky přišroubované do zdi. Můžete jej zavěsit vertikálně nebo horizontálně.

Parametry

Produktová řada
PANEL
Rozměr
100x6

Diskuse

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu