+ Dárek

14 bodů do věrnostního systému

1 499 Kč s DPH

Chcete se dozvědět více o tomto produktu?

Volejte: +420 604 958 605

Upřesněte výběr produktu

Expedice do 48 hodin Doručení do 2-5 pracovních dnů
ks
Výrobce: Allboards
Kód produktu: PK75WR

Popis

VODĚODOLNÁ tabule pro popis křídou nebo křídovými popisovači - s křídovým popisovačem jako dárek. Barvu popisovače si prosím vyberte v nabídce volby dárku.

Voděodolné reklamní áčko na křídu na tabule 100x60 cm

POVRCH - tabule je opatřena černou křídovou popisovací tabulí z ABS plastu. Díky tomu je plně odolný vůči vodě! Je velmi odolný, lze na něj psát křídou a křídovými fixy.

RÁM - deska je vyrobena z vysoce kvalitního dřeva. Je lakovaný, což mu dodává elegantní hnědou barvu a voděodolnost při zachování přirozené struktury dřeva a kresby vláken.

POUŽITÍ - stojan na křídu je výborným nosičem reklamy a informací. Díky znovu využitelnému prostoru je možné tam vyvěšovat aktuální informace o provozovně, aktuální nabídku, speciální nabídky, tipy, jak se do provozovny či firmy dostat.

UNIVERZÁLNÍ - reklamní tabule se hodí kamkoli! Uplatníte v: restauraci, firmě, provozovně, baru, kavárně, květinářství, zmrzlinářství. Je to také skvělá nástěnka pro použití doma jako kreativní nástěnka pro dítě!

PŘIPRAVENO K POUŽITÍ - deska je připravena k použití ihned po vybalení z krabice. Nemusíte nic kroutit, lepit ani spojovat! Nabízíme pohodlné a snadné použití!

Rozměry: celková šířka: 60 cm celková výška: 100 cm vnitřní rozměr: 66 x 53 cm šířka lamely: 3,5 cm tloušťka lamel: 2 cm výška nohou: 27 cm

Sada obsahuje i spojovací řetízek!

Diskuse

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasíte, aby portál  https://www.tabule-magneticke.cz/ uchoval a zpracovával údaje (včetně osobních) uvedené ve formuláři

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu