PŘEBÍRÁNÍ TABULÍ OD DOPRAVCE

Přeprava je součástí kvality:

Kvalita našich výrobků a tedy i vaše spokojenost je pro nás nadmíru důležitá. Dopravou může kvalita našich výrobků utrpět do té míry, že pro vás bude nepřijatelná. Jsme rozhodnutí vám maximálně vyjít v takovýchto případech vstříc. Věříme, že hořkost ze špatné kvality zůstává dlouho poté, co odezní radost z nízké ceny.

Tabule jsou výzvou pro všechny dopravce a tabule větší než 100x80 a 90x60 jsou téměř výhradně předmětem paletové dopravy. Neprochází tedy automatickými třídírnami a jejich přemisťování je do značné míry ruční práce. Proto mohou být při přepravě poškozeny. Nechceme aby jste byli chyceni mezi dopravcem a námi v dohadech o tom, kdo ponese zodpovědnost. Proto jsme pro vás připravili tento článek. Přečtěte si jej pozorně, zjistíte na co si dávat pozor při přebírání vašich tabulí od přepravce.

Nejčastější druhy poškození:

Nejčastější poškození, které naše zboží může při přepravě utrpět je poškození povrchu a poškození rámu. U magnetických tabulí se povrch při přepravě může prohnout, u korkových tabulí se rovnou protrhne korková vrstva a pokud jde o větší poškození bude prolomená dřevěná deska za ní. Hliníkový rám může utrpět ohnutí a při velmi hrubém zacházení se může i zlomit a dřevěný rám je hrubým zacházením možné naštípnout nebo dokonce zlomit.

Poškození povrchu tabule na kartonovém obalu poznáte podle protržení nebo viditelných otlaků na povrchu kartonového obalu. Zkontrolujte prosím obě strany vašeho balíku a hledejte stopy protržení a viditelné otlaky.

    

Poškození rámu tabule na kartonovém obalu poznáte podle natržení, viditelného otlaku nebo dokonce ohybu kterékoliv strany vašeho balíku. Prosím zkontrolujte vizuálně celý obvod vaší zásilky. A to i v případě větších tabulí, které mají dřevěné strany.

Příslušenství standardně přibalujeme přímo k tabuli, a to vždy na její zadní stranu. Proto můžete najít jednu stranu obalu částečně otevřenou a následně přelepenou, to je v pořádku.

Pokud objednáte více než jednu tabuli a ty mají alespoň jednu stranu stejně dlouhou, tak je spojíme do jednoho balíku, vždy pohledovou stranou k sobě abychom předcházeli poškození.

Co dělat, když objevím problém?

Pokud při kontrole nabydete podezření, že je zásilka poškozena, udělejte si fotografii a přeberte zásilku „s výhradou“. Pokud je zásilka nade vší pochybnost zničená, odmítněte ji. Na obojí máte právo.

Když přeberete zboží s výhradou, reklamace proběhne snáze a rychleji. Pokud škodu objevíte až po otevření balíku, nic není ztraceno, udělejte si fotografii a reklamujte nám to prosím ihned, a PPL uvádí nejpozději do 3 pracovních dní. Reklamační formulář pro PPL je zde: reklamace PPL.

Pokud budete mít jakékoliv pochybnosti napište nám na info@tabule-magneticke.cz nebo rovnou volejte Anně na 608 615 948.

*Všechny fotografie poškození, a to i takové, které necítíte potřebu reklamovat, nám prosím pošlete do mailu, učíme se z nich a můžeme je také sdílet s dalšími zákazníky.

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 737 817 032

Horká linka je otevřená od

8:00 do 16:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu