Flipchart – prezentujte informace snadno

Flipchart je typ přenosné nebo pojízdné tabule používané k uspořádání a prezentaci informací. Vyznačuje se kompaktní velikostí, díky které se snadno vejde do vybraného prostoru, ale i do auta. Je ideální pro obchodní jednání, školení, konference a další akce – všude tam, kde je potřeba prezentovat informace vizuálně.

Flipchart je oblíbený zejména v kancelářích, kde se na jeho plochu zapisují strategie a veškeré nápady související s klíčovými projekty. Nejklasičtější flipchart na stativu často je využívaný ve školách a univerzitách. V nabídce máme také mobilní flipchart na kolečkách.

K čemu budete flipchart používat?

Magnetický flipchart s popisovatelným povrchem Vás podpoří při plnění každého úkolu - bez ohledu na to, zda musíte organizovat služební cestu nebo vysvětlit konkrétní problém lidem v místnosti. Jedná se o univerzální produkt, který využívají mimo jiné: studenti, učitelé a zaměstnanci různých organizací. Můžete na něj psát speciálními fixy a nepotřebné poznámky snadno setřete houbičkou nebo hadříkem. Důležité dokumenty snadno připevníte k povrchu pomocí speciálních držáků nebo magnetů. V případě potřeby použijte systém nastavení výšky pro úpravu nastavení podle potřeby.

Flipchart s rameny je varianta se dvěma sklopnými bočními křídly, ke kterým můžete připevnit listy papíru pomocí magnetů. Tuto možnost použijte, chcete-li ušetřit místo na bílím magnetickým povrchu pro další poznámky, jako jsou myšlenkové mapy nebo seznamy nápadů vytvořené společně s vaším týmem. Tabule se archy papíru po stranách umožňuje efektivně rozšiřovat každý koncept bez nutnosti obracet stránky – získáte tak neustálý přístup k aktuálním informacím. Nezní to jako ideální flipchart do kanceláře?

Neexistují také žádné kontraindikace mít magnetickou tabuli typu flipchart u Vás doma. Nezabere mnoho místa, takže ho můžete umístit i do obývacího pokoje. Můžete s ním plánovat své domácí práce a dobře poslouží i jako místo pro kreslení. Flipchart, který lze za sucha mazat, vám díky svému opakovaně použitelnému povrchu umožní popustit uzdu obrovské kreativitě. A bez pocitu viny!

Přenosný flipchart – podpora bez zátěže

Flipcharty jsou zvláště dobrou volbou, pokud potřebujete zařízení, která podporují každodenní úkoly a lze je také snadno přemisťovat mezi místnostmi. Tabule flipchart můžete využít na libovolném místě a čase dle vašeho výběru. Bez ohledu na to, zda zvolíte flipchart na kolečkách nebo statičtější variantu, přesun obou typu tabule by neměl být problém – ačkoliv mobilní flipchart se přemisťuje snadněji.

Flipcharty ALLboards se v závislosti na modelu prodávají v sadách s policemi a příslušenstvím, jako je guma, fixy, podložka. Nabízíme i zakázkovou výrobu flipchartů s libovolným potiskem.

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 604 958 605

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu