BEZPEČNÝ PROSTOR - Allboards

Zajištění bezpečného prostoru, je podmínkou hladkého návratu k normálnímu fungování ekonomiky a pracovišť. Do kategorii Bezpečný prostor patří skupina produktů v našem obchodě, která vám umožní rychle implementovat bezpečnostní opatření a eliminovat riziko nákazy virem. 

Ochranná přepážka ALLboards Stay Healthy poskytuje praktickou, rychlou a levnou podporu v procesu návratu na pracoviště. Lehká a snadná v montáži přepážka z plexiskla je dobrým preventivním opatřením pro bezpečný a zdravý návrat do práce po uvolnění izolace a přispěje k omezení šíření COVID-19.

Oddělení pracovních stanovišti pomoci bariery ALLboards Stay Healthy minimalizuje riziko šíření se nákazy. Je to rychlé, pohodlné, snadno udržovatelné a hygienické řešení vhodné k použití v kancelářích, dílnách, továrnách, nemocnicích, lékařských ambulancích, obchodech, pekárnách, restauracích a ve všech ostatních místech, kde se setkává mnoho lidi.

Ochranné a bezpečnostní přepážky - výběr a péče

Ochranné a bezpečnostní přepážky - výběr a péče

Primárním účelem bezpečnostních přepážek ALLboards je minimalizace rizika přenosu virů při interakci osob v uzavřených prostorech. Přepážky jsou vyrobeny z kvalitních surovin, s důrazem na praktičnost, mobilitu a snadnou údržbu.

Níže uvádíme několik parametrů, které doporučujeme zvážit před koupí, abyste využili ochrannou přepážku na maximum.

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 739 410 459

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu