Korkové nástěnky tvoří ideální prostor pro organizaci vašeho času a udržení všech myšlenek na jednom místě. Přečtete si o možnostech, které nám tento užitečný doplněk poskytuje.

Korková nástěnka nad stolem

Praktický pomocník do kanceláře i domova

Existuje nespočet možností, jak korkovou desku využít. 

Jsou skvělým pomocníkem v kanceláři a zasedacích místnostech pro uchování vašich poznámek, úkolů a nápadů. Slouží také jako informační tabule na chodbách podniků a institucí

Ale hodí se i doma, například v kuchyni si můžete zaznamenat nákupní seznam, návštěvy lékaře nebo vzpomínky na fotografiích. A v neposlední řadě jsou důležitou součástí dětského pokoje, kam si děti připevní své umělecké výtvory, rozvrhy hodin nebo kroužků. 

Jestliže chcete, aby vývěska ladila s vašim interiérem nebo působila vesele v dětském pokojíčku, vyberte si nástěnku s barevným dřevěným rámem.

Nástěnka s barevným dřevěným rámem

Jako ideální řešení pro uchování i zapisování poznámek zároveň pak můžete využít kombinované nástěnky, tedy spojení korkové desky a magnetické tabule v jednom.

Kombinovaná nástěnka

Korkové nástěnky Allboards

Naše nástěnky jsou vyrobeny z kvalitního drceného korku získaného z portugalských korkových dubů. Jsou opatřeny FSC certifikátem,  který dává zákazníkovi jistotu, že kupuje výrobek z šetrně obhospodařovaných lesů

Tenká vrstva korkového povrchu zaručuje, že se časem nevydrolí, tak jako vrstvy tlustší. Dostatečnou tvarovou stálost tabule pak zajišťuje měkká dřevovláknitá deska MDF (hobra) ukrytá pod korkovou deskou, do které lze špendlík snadno zapíchnout. Abyste předešli vyčnívání špičky špendíku na zadní straně tabule, použijte naše připínáčky PIN50.

Zavěšení korkové nástěnky je jednoduché, vždy ji však upevňujte ve vodorovné poloze a ujistěte se, že je přikotvena pevně. 

Péče o korkový povrch

Korkové vývěsky mohou postupem času hromadit prach, nečistoty a dokonce i skvrny. Je proto důležité povrch tabule důkladně čistit. Před údržbou vždy z nástěnky odstraňte veškeré předměty. Pro setření povrchu od prachu a běžných nečistot vám stačí navlhčený hadřík. Jestliže se na nástěnce objeví skvrny, použijte roztok teplé mýdlové vody s kapkou octa a jemně desku omyjte. Pamatujte, že pravidelným čistěním prodloužíte životnost vaší nástěnky.

Korková nástěnka

Jak si nástěnku pořídit

Jestliže jste se rozhodli zorganizovat si své pracovní místo nebo chcete udělat radost svým dětem, podívejte se na naše korkové nástěnky. Naleznete zde širokou nabídku nástěnek s hliníkovým, dřevěným nebo barevným rámem v různých velikostech. 

A pokud vám nevyhovují rozměry desek, které nabízíme, stačí nám napsat a vyrobíme vám nástěnku na míru.

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 739 410 459

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu