Porovnání tabule typu MA7CLASSIC a tabule typu EX

Nejste si jisti, zda máte zakoupit tabuli typu MA7CLASSIC nebo raději tabuli typu EX? Tabule jsem pro Vás porovnali a pokusíme se Vám případné rozdíly co nejvíce přiblížit.

POVRCH

Jak tabule MA7CLASSIC, tak i tabule EX, mají bílý magnetický povrch, který je vyroben z vysoce kvalitního plechu. Na povrch poskytujeme u obou typů tabulí 10-ti letou záruku.

Povrch obou tabulí:

  • je určen pro popis speciálními popisovači, vhodnými na bílé magnetické tabule. (Informaci o tom, zda je popisovač vhodný pro bílý magnetický povrch, naleznete přímo na popisovači).
  • je magnetický, vhodný pro běžné magnety   UPOZORNĚNÍ- Neodymové magnety nejsou určeny k použití s bílými ​​magnetickými tabulemi s lakovaným nebo keramickým povrchem – mohou povrch poškodit.

RÁM je u obou tabulí vyroben z anodovaného hliníku a je spojený plastovými růžky. (Anodování je ochrana před oxidací takže vám rám nezešedne)

Zde se dostáváme k prvnímu rozdílu mezi tabulí typu MA7 CLASSIC  a tabulí typu EX

V sadě spolu s tabulí MA7 CLASSIC i EX, najdete: poličku na příslušenství a montážní prvky.

Obě tabule je možné zavěsit jak na výšku, tak i na šířku.

Tabule se připevňují k podkladu skrze otvory v každém ze 4 růžků, které spojují rám. Součástí sady jsou záslepky na růžky, takže šrouby nebudou vidět.