Přes všechny možnosti skýtající internet a sociální sítě se stále více restaurací, kaváren a barů opět vrací k osvědčenému křídovému stojanu. Vždyť použití reklamního Áčka může být při troše kreativity velmi účinná reklama za minimum peněz. Stačí počáteční investice do její koupě, pár barevných kříd nebo popisovačů, a dál už zaleží jen na vašich nápadech.

Křídová Áčko

Jak reklamní stojan využít?

Křídovou tabuli můžete využít venku i ve vnitřních prostorách. Tabule však není určená do vlhkého počasí nebo deště!!

Případně lze využít nabídky reklamních voděodolných áček.

Tabule má jasný úkol: zaujmout procházejícího zákazníka a přilákat jej k vám. Můžete mu ukázat výběr z dnešního lahodného menu nebo představit, v čem jste právě vy v okolí nejlepší. Jedním z klíčů k úspěchu je vždy použití humoru.  

 Reklamí áčko

Můžete také poukázat na aktuální situaci, ať už jde o počasí nebo sportovní zápas.  Zkrátka fantazii se meze nekladou, stačí jen najít ten správný tón, který na vaše zákazníky platí.

Vtipná reklama - áčko

A co víc? Kreativní tabule vybízí kolemjdoucí k focení a může se tak stát, že vám sami zákazníci vytvoří na sociálních sítích reklamu k nezaplacení.

Vtipný nápis - reklamní áčko

Reklamní tabuli lze využít ve vnitřních prostorách vašeho podniku, kde můžete představit vaše menu nebo sezonní nabídku poutavým a esteticky příjemným způsobem. Tabule uvnitř může sloužit jako výzdoba a zároveň vyjádřit osobnost vaší restaurace. Pokud nemáte dostatek prostoru pro umístění reklamního stojanu, představte své menu zákazníkům na závěsné tabuli na stěnu. V restauraci v klasickém stylu se jistě bude vyjímat křídová tabule s lakovaným dřevěným rámem. Pro podniky v moderním designu je nejlepší volbou skleněná tabule, která každého příchozího jednoduše oslní.

Reklamní áčko

Co je k tabuli potřeba?

Reklamní Áčka značky Allboards jsou vyrobeny tak, aby co nejlépe odolávaly rozmarům počasí, a to i díky lakovanému dřevěnému rámu. Přesto je potřeba věnovat jim určitou péči, aby si udržely své vlastnosti.  

Základem péče o povrch tabule je použití správného příslušenství.

popisování tabule můžete využít staré dobré křídy, které mají svůj nezaměnitelný půvab a vždy je jednoduše z povrchu setřete. Jejich nevýhodou je však vyšší prašnost. Druhou možností je sáhnout po modernějších křídových popisovačích. Tyto markery jsou plněny inkoustem na bázi křídy, který je po zaschnutí neprůhledný a zároveň jej jednoduše setřete hadříkem nebo houbičkou.

Křídové popisovačeBarevné křídy

Použitím jakýchkoliv jiných popisovačů, ať už jde o lihové fixy nebo markery pro suché mazání, riskujte nevratné poškození tabule, proto vybírejte pečlivě.

Při použití správných popisovačů je i mazání jednoduché.  Postačí vám pouhá čistá voda a houbička či měkký hadřík. Pro snazší očistění nejprve z povrchu setřete veškerou křídu suchým hadříkem. Teprve poté použijte navlhčený hadřík. A pokud je tabule hodně špinavá, můžete použít malé množství octa. Po očistění celého povrchu můžete povrch ještě přejet suchým hadříkem a nechat desku zcela uschnout.

Při čistění se snažte vyhnout různým chemikáliím a čističům, které sice mohou rychle odstranit skvrny, ale zároveň mohou tabuli poškodit, zvlášť při opakovaném použití.

Abyste zachovali povrch vaší tabule v perfektním stavu po dlouhá léta, doporučujeme ji i přes vysokou kvalitu a odolnost nevystavovat dešti a vlhkému prostředí. Časté vystavení vodě vede k poškození desky, kterou bude obtížnější čistit. To platí i pro příliš časté mazání mokrou houbou.   

 

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 739 410 459

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu