Koupě skleněné tabule je jedním z nejlepších rozhodnutí, které můžete udělat pro vylepšení své kanceláře, školící místnosti nebo domácnosti. Možná stejně jako mnoho dalších lidí uvažujete nad její koupí a stále váháte, zda přeci jen raději nepořídit klasickou magnetickou tabuli.

Shrnuli jsme pro vás hlavní výhody skleněných tabulí a důvody, proč si ji pořídit.

A jestliže již skleněnou tabuli vlastníte, dočtete se také, jak ji používat a správně o ni pečovat.

Skleněná magnetická tabuleElegantní i užitečný doplněk interiéru

Jedná se o výjimečný výrobek, který kombinuje vlastnosti klasické magnetické tabule s moderním designem. Svým nadčasovým vzhledem a funkčností vám dodá bezpočet možností pro uspořádání různých interiérů.

Kde najde skleněná tabule uplatnění?

V kanceláři

Pokud chcete dodat zajímavý a zároveň profesionální vzhled vaší kanceláři, skleněná tabule je ideální volba. Stane se nepostradatelným nástrojem pro firemní prezentace, porady a kreativní sdílení poznámek a nových nápadů s vašimi kolegy.

Bílá skleněná tabule-kanceláře

Restauraci či baru

Už žádné zaprášené staré tabule, oslňte zákazníky vaší restaurace nabídkou pokrmů a zajímavých akcí na originální lesklé tabuli.

Skleněná tabule - restaurace

Nebo v domácnosti

 Své uplatnění může najít v kuchyni, předsíni, obývacím nebo dětském pokoji.

 Skleněné tabule

Praktický magnetický povrch

Vedle perfektního vzhledu je další nepopíratelnou výhodou magnetický povrch desky. Skleněnou tabuli proto můžete využít k připevnění poznámek, fotografií či vzkazů magnetem.

Vzhledem k vrstvené struktuře skleněné desky je vhodné používat neodymové magnety, protože se vyznačují výrazně vyšší silou než standardní magnety. Starší magnety (černé), malé (nízkonapěťové) neodymové magnety nebo dekorativní (suvenýrní) magnety na skleněné magnetické desce nemusí držet.

 Neodymový magnet na skleněné tabule

 

Jednoduché užívání i údržba

Dokonale hladký povrch tabule zajišťuje jednoduché stírání a žádné stopy po starých nápisech. Vrstva s barvou je umístěna pod sklem, což umožňuje udržovat jej čisté bez rizika poškození barev. Barvy tak zůstanou syté a vaše deska jako nová po mnoho let.

Pro psaní doporučujeme křídové markery, které jsou perfektně vidět na povrchu jakékoliv barvy. Použít ale můžete i stíratelné nebo permanentní popisovače, vždy se 100% odolností proti oděru. Pokud však chcete využít lihové fixy, používejte je pouze pro tabule světlých barev, na tmavém povrchu nemusí být text dobře čitelný.

Nápis pak jednoduše setřete houbičkou nebo hadříkem. Pro mazání můžete využít i magnetickou houbičku, díky magnetickému přichycení ji budete mít stále při ruce. K vyleštění tabule stačí obyčejný čistící přípravek na sklo.

 V každém případě používejte pro čistění kvalitní houbičky a textilie a se vždy ujistěte, že houbička či hadřík jsou čisté, aby nedošlo k poškrábání povrchu tabule.

 

 Křídový popisovač

Vysoká odolnost a bezpečnost

Naše tabule jsou vyrobeny z vysoce kvalitního bezpečnostního skla, které na svém středu vydrží i ránu kladivem. A jestliže jste uvažovali například nad provrtáním díry pro zásuvku, nepodaří se vám to.

Přesto doporučujeme opatrnost při manipulaci, neboť je skleněný povrch citlivý na okrajích a k rozbití může dojít i klepnutím do rohu tabule.

Pokud by k podobné nehodě došlo, nemusíte mít strach, že se tabule roztříští na tisíce střepů, které budete sbírat po celé místnosti. Magnetický skleněný panel je vyroben z tvrzeného skla. Volba tohoto materiálu ovlivňuje nejen sílu samotné desky, ale především bezpečnost. Při rozbití se sklo rozpadne na spoustu malých kusů, které však zůstanou na povrchu přidrženy speciální vrstvou a neupadne ani střípek.

Pro správné zabezpečení vaší tabule doporučujeme držet se pokynů k  instalaci a případným nehodám předejít.

Skleněná tabule - černá

Skleněné magnetické tabule jsou nejméně o krok před klasickými tabulemi. Kombinují jednoduchost psaní i mazání textů s vysokou odolností a stálostí barev. Vše zabalené v perfektním designu. Není pochyb o tom, že skleněným tabulím patří budoucnost.

 

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 739 410 459

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu