Primárním účelem bezpečnostních přepážek ALLboards je minimalizace rizika přenosu virů při interakci osob v uzavřených prostorech. Přepážky jsou vyrobeny z kvalitních surovin, s důrazem na praktičnost, mobilitu a snadnou údržbu.

Níže uvádíme několik parametrů, které doporučujeme zvážit před koupí, abyste využili ochrannou přepážku na maximum.

Jaký rozměr zvolit?

Základním kritériem pro výběr bezpečnostní přepážky je prostor, kde bude umístěna a v jaké výšce probíhá interakce osob. V bance, na úřadě, v restauraci nebo cestovní kanceláři se jednání se zákazníkem zpravidla vedou v sedě a tady se nejlépe hodí přepážky s větší šířkou. Pro obchody, recepce, pekárny, informační koutky a stánky, kde lidé při rozhovoru stojí a přepážka je umístěna na pultě, doporučujeme přepážku s vyšší výškou.

Tyto přepážky jsou vybaveny spodním výřezem pro placení nebo předání dokumentů.

horizontální a vertikální přepážka

Tvrzené sklo nebo plexisklo? Rozdíl je v údržbě.

Oba materiály jsou z hlediska funkčnosti naprosto srovnatelné. Rozdíl je v údržbě. Plexisko je materiál, který je lehčí a narozdíl od skla náchylnější na škrábance. Pro jeho údržbu lze použít dezinfekci, či vlhký hadřík. Určitě se vyhněte abrazivním (brusným) prostředkům, které mohou plexisklo nenávratně poškodit a zásadně snížit průhlednost materiálu. Hlavní výhodou tvrzeného skla je jeho vysoká odolnost a jeho údržba nemá zásadní omezení použitých prostředků.

skleněná přpeážka        plexi

Bez rámu nebo s rámem?

Bezrámová přepážka je elegantní, nenápadná a nejméně narušuje interakci a celkový vzhled místnosti. V prostředí, kde hrozí riziko, že následkem přehlédnutí přepážky může dojít k úrazu osoby, volte přepážku s rámem, která je nápadnější a sama na sebe upozorní. Je vhodná do prostředí, kde se bez doprovodu pohybuje velké množství osob. Na výběr máte mezi bílým, černým nebo výstražným, žluto-černým rámem.

        

Rychlá doprava

přijaté a zaplacené objednávky

odesíláme do 48 hodin

Bezpečné dodání

všechny zásilky jsou pokryty

pojištěním

+420 739 410 459

Horká linka je otevřená od

9:00 do 14:00 v pracovních dnech.

14 dní na vrácení

můžete vrátit objednané produkty

až do 14 dnů od data nákupu